- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,19 / Satış: 27,30
€ EURO → Alış: 28,80 / Satış: 28,91

2016’nın En Başarılı Başkanları Arasında Yer Aldılar

2016’nın En Başarılı Başkanları Arasında Yer Aldılar
  • 25.01.2017

Tahir Akyürek ve Murat Özaltun en başarılı belediye başkanları arasında ilk 10’da yer almayı başardı.

En başarılı büyükşehir belediyesi ve büyükşehir ilçe belediye başkanları sıralamasında ilk 10’a Konya’dan iki başarılı yönetici de girdi.

ORC Araştırma Şirketi’nin yaptığı anket sonucunda Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek en başarılı büyükşehir belediye başkanları arasında 3’üncü sırada, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ise en başarılı büyükşehir ilçe belediye başkanları arasında 8’inci sırada yer aldı.

ORC Araştırma Şirketi’nin geride kalan 2016 yılının en başarılı büyükşehir belediye başkanları ile büyükşehir ilçe belediye başkanlarını belirlediği her yıl geleneksel olarak düzenlediği anket çalışmasının sonuçları açıklandı.

Yapılan açıklamaya göre ORC Araştırma Şirketi, araştırmasını 5 Ocak-20 Ocak 2017 tarihleri arasında 30 büyükşehirin tüm ilçelerinde toplam 19 bin 520 kişi ile “CATI-Bilgisayar Destekli Telefon Görüşmesi” yöntemiyle gerçekleştirirken, en başarılı belediye başkanları listesinde, yüzde 52’nin üzerinde başarı oranı yakalayan belediye başkanları yer aldı.

ORC’nin yerel yönetimler düzeyinde yaptığı ankete göre, Konya’da büyükşehir belediyeleri içerisinde Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek yüzde 57,4’lük başarı oranıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in ardından en başarılı 3’üncü büyükşehir belediye başkanı olurken, ilçe belediyeleri arasında ise sıralamaya giren Konya’nın tek ilçesi Beyşehir oldu. Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun,  yüzde 54.7’lik başarı oranıyla 2016 yılının en başarılı büyükşehir ilçe belediye başkanları arasında 8’inci sırada yer aldı. Özaltun, 2015 yılında da aynı anket çalışmasında Türkiye’nin en başarılı büyükşehir ilçe belediye başkanları arasında 6’ıncı sırada yer almıştı.

 

elazığ escort

Etiketler: / / / / / /