- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,09 / Satış: 27,19
€ EURO → Alış: 28,83 / Satış: 28,94

6 Ayda 100 Bin Metrekare Kilitli Taş

6 Ayda 100 Bin Metrekare Kilitli Taş
  • 08.11.2014

6.5 ayda Döşenen kilitli taş sayısı bir çok belediyenin bir yılda döşediği taştan daha fazla.

Beyşehir Belediyesi Nisan ayından itibaren ilçe genelinde 100 bin metrekare yola kilitli taş döşedi. Bu rakam bir çok belediyenin 1 yılda döşediği kilitli taştan bile fazla.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun göreve gelmelerinin ardından Beyşehir merkez ve taşra mahallelerin genelinde kilitli taş çalışması yaptıklarını söyledi.  Ekim ayı sonu itibari ile 6 ayda döşenen kilitli taş miktarının 100 bin metrekare olduğunu belirten Başkan Özaltun; “Fen işleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz aralıksız olarak çalışmalarına devam ediyor. Geride bıraktığımız 6 ayda bir çok Belediyenin bir yılda döşediği kilitli taştan fazlasını döşedik.” dedi.

ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN SÜRECEK

Beyşehir’in 67 mahallesine de eşit oranda hizmet götürmeye gayret ettiklerini belirten Başkan Özaltun; “Belirli bir planlama yaptık. Bu planlama doğrultusunda ekiplerimiz çalışma yürütüyorlar. Hemşehrilerimiz emin olsunlar dönemimizde tüm mahallelerimiz eşit oranda hizmet almış olacaklar. Bu arada hava şartları iyi olmaya devam ettiği sürece de kilitli taş döşeme çalışmalarımız aralıksız olarak sürecek.” diye konuştu.

Etiketler: / /