- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Akparti Beyşehir İlçe Teşkilatında Görev Bölümü

Akparti Beyşehir İlçe Teşkilatında Görev Bölümü
  • 03.12.2014

Akparti 5. Olağan Kongresi sonrasında ilk toplantı ve görev dağılımı yapıldı.

Akparti 5. Olağan Kongresi sonucu İlçe Başkanı seçilen Mustafa Şenol, yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Akparti Beyşehir İlçe Teşkilatı binasında gerçekleştirilen toplantıya, Akparti Konya İl Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi ve Beyşehir İlçe koordinatörü Mehmet Önal, İlçe Başkanı Mustafa Şenol ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda kongreden duyduğu memnuniyeti dile getiren Beyşehir koordinatörü Mehmet Önal; Akparti kimliğine ve Beyşehir’e yakışan bir süreç geçirdikleri için önce ki dönem ve yeni seçilen Beyşehir İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Akparti İlçe Başkanı Mustafa Şenol ise; Akparti’de siyaset yapmanın onurlu ve bir o kadar da sorumluluğu büyük bir görev olduğundan bahsederek, Akparti’nin Beyşehir’de çıtasını daha da ileriye taşıyabilmek için çalışacaklarını söyledi. Şenol “Akparti Beyşehir İlçe Teşkilatı olarak, birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek el birliğiyle partimize ve ilçemize hizmet edeceğiz. Milletvekillerimizle, Belediye Başkanımızla ve siz yönetim kurlu üyelerimizle el ele vererek şimdiden 2015 yılında yapılacak olan genel seçimler için gece gündüz çalışacağız.” dedi.

Toplantı sonunda ise İlçe Başkanı Mustafa Şenol Başkanlığında yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımı gerçekleştirildi. Yönetim kurulunda görev dağılımı ise şu şekilde yapıldı;

İlçe Başkanı : Mustafa ŞENOL
Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı : Ahmet MUSLU
Teşkilat Başkanı : Mustafa KORUCU
Seçim İşleri Başkanı : Bayram YÜREKLİ
Tanıtım ve Medya Başkanı : Üzeyir YAŞAR
Dış İlişkiler Başkanı : Ömer ELKİN
Sosyal İşler Başkanı : Ekrem KABAKÇI
Yerel Yönetimler Başkanı : Abdullah UYAR
Ekonomi İşler Başkanı : Nevzat DEMİREL
Halkla İlişkiler Başkanı : Kazım GÜZELBAY
İdari ve Mali İşler Başkanı : Mehmet ŞAN
AR-GE Başkanı : Ali ÇANKAYA
İlçe Sekreteri : Halil AYHAN

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /