- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,09 / Satış: 27,19
€ EURO → Alış: 28,83 / Satış: 28,94

Akparti Beyşehir’den Ankara’ya Çıkarma

Akparti Beyşehir’den Ankara’ya Çıkarma
  • 15.04.2015

Akparti ilçe teşkilatından bir heyet milletvekili tanıtım toplantısı için Ankara’ya çıkarma yaptı.

Ak Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Mahalle Başkanlarından oluşan bir heyet 15 Nisan’da gerçekleştirilecek olan ‘2015 Genel Seçimleri Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’ için Ankara’ya çıkarma yaptılar.

Tüm Türkiye’de heyecan ve merakla beklenen Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kendisinin kaleme aldığı seçim beyannamesini açıklayacağı ‘2015 Genel Seçimleri Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’ için Ak Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı tüm kademeleriyle birlikte Ankara’ya gitti. Gece saat 00:00’da yola çıkan Ak Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı sabah saatlerinde Ankara’ya ulaşacaklar ve sabah namazını Hacı Bayram Veli camiinde kılarak Ak Parti ’2015 Genel Seçimleri Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’ için Ankara Arena Spor Salonu’nda olacaklar.

‘YENİ ATILIM DÖNEMİ’ İLE SEÇİM STARTI VERİLECEK

Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından Ankara Arena Spor Salonu’nda açıklanacak olan seçim beyannamesinde Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştıracak vaatler kamuoyu ile paylaşılacak. Bu vaatler arasında yeni anayasa, başkanlık sistemi, ileri demokrasi gibi Türkiye’yi lider ülke konumuna getirecek düzenlemelerin yanı sıra ekonomik refahı yükseltecek hedefler de yer alacak.