- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

“Aranan Kan Bulundu”

“Aranan Kan Bulundu”
  • 15.01.2015

Yıllardır gerilim üzerine siyaset yürütülen Beyşehir’de beklenen sağduyu hâkim olmaya başladı.

2014 yerel seçimlerinde Beyşehir seçmeninden vize alarak başkanlık koltuğuna oturan yeni ve genç belediye başkanı Yüksek Makine Mühendisi Murat Özaltun ve yine Akparti’nin yeni ilçe başkanı Mustafa Şenol, MHP’nin güven tazeleyerek ilçe başkanlığına tekrar seçilen Mustafa Taşkın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Vatandaşlar, ilçede yapılan son yerel seçimlerde bir hayli gerilen ortamdan sonra Akparti’nin İlçe Başkanı ve Belediye Başkanının, MHP’ye yapmış olduğu ziyaretle birlikte her zaman sağduyunun hakim olacağı mesajlarının verilmesini; “Beyşehir’de aranan kan bulundu.” şeklinde yorumladı.

Beyşehir’in yararına yapılacak her türlü çalışmada yer alacaklarını gittiği her ortamda ifade eden Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, MHP İlçe Başkanı Mustafa Taşkın’a yapmış oldukları ziyareti şu şekilde duyurdu.

“Siyasetin memleketimiz yararına yapabilmek adına her türlü siyasi düşünceye saygımız var.. şehrimiz için ortak akıl ve fikir oluşturabilmek için MHP ilçe başkanı Mustafa Taşkın abimizi AK PARTI İlçe Başkanımız ve Başkan Yardımcımla ziyaret ettik. .”