- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Baba “Sürücü Bendim” Dedi Ama Kazayı Yapan Oğlu Çıktı!

Baba “Sürücü Bendim” Dedi Ama Kazayı Yapan Oğlu Çıktı!
  • 16.11.2014

Ayağa koparak ölen Kemal Gözet’e çarpan aracın sürücüsü oğlu çıktı.

Beyşehir’de çarptığı bisikletli kişinin ölümüne neden olan ve şahsın koptuktan sonra sileceğe takılı kalan ayağıyla kaçan sürücünün, polise teslim olan şahsın oğlu olduğu ortaya çıktı.

Ali Akkanat Bulvarı üzerinde bisikletiyle seyir halinde olan 56 yaşındaki Kemal Gözet’e otomobil çarpmış, araç sürücüsü ise olay yerinden kaçmıştı. Çarpışmanın şiddetiyle ayağı kopan ve aracın sileceğine ayağı takılı kalan Kemal Gözet’in olay yerinde hayatını kaybettiği belirlenmişti.

Olay yerine düşen otomobilin plakasından ruhsat sahibini tespit etmeye çalışan polisin araştırmaları sırasında polisi arayan Ahmet Y. isimli şahıs kazayı kendisinin gerçekleştirdiğini öne sürerek polise teslim olmuştu.

SÜRÜCÜ KENDİSİ DEĞİL OĞLUYMUŞ

Konuyu inandırıcı bulmayan Polis ekipleri detaylı bir araştırma yaptı. Yapılan araştırma sonucu kazayı Ahmet Y.’nin değil oğlu Hakan Y.’nin yaptığını belirledi.

Kazaya karışan Hakan Y.’nin saklandığını belirleyen polis, telefonla ulaştığı Hakan Y.’yi ikna ederek polis merkezine gelip teslim olmasını sağladı.

BABA SERBEST BIRAKILDI, OĞLU GÖZALTINA ALINDI

Sabah saatlerinde polis merkezine gelerek kazayı kendisinin yaptığını itiraf eden Hakan Y. gözaltına alınırken, hakkında işlem başlatılan baba Ahmet Y. ise serbest bırakıldı.

Beyşehir Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen Hakan Y.’nin tekrar Polis merkezine götürüldüğü ve sorgusunun sürdüğü öğrenildi.

Etiketler: