- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,19 / Satış: 27,30
€ EURO → Alış: 28,80 / Satış: 28,91

Başkan Özaltun Eleştirilere Yanıt Verdi

Başkan Özaltun Eleştirilere Yanıt Verdi
  • 26.11.2014

Belediye Başkanı Murat Özaltun sosyal medyadaki hesabı üzerinden açıklama yaptı.

SEÇİMLER 30 MART’TA KALDI

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun sosyal medyadaki hesabı üzerinden yapılan kar çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Özaltun karla mücadele çalışmalarını bir siyasi hesaplaşma malzemesi olarak görenlere de çağrıda bulunarak bu tür söylemler bizi üzüyor. Seçimler 30 Mart tarihinde sona erdi dedi.

İşte Özaltun’un o mesajı….

“Şu an itibariyle Beyşehir merkez de Ana ve Bağlantı yolları tamamen açıldı.. ara sokaklarda çalışmalar devam ediyor.. En çok zorlandığımız Huğlu ve üzümlü ye ekiplerimizi yönlendiriyoruz.. Ama burdan dünden beri çalışmalarına uykusuz yorgun şekilde aralıksız devam eden personelime emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.. Burdan tekrar seçimlerin 30 Martta kaldığını belirtmek istiyorum.. 7 den 70 e hizmet ettiğimiz şehrimizde son yıllarda en çok yağışın olduğunu görmekteyiz.. Yetersiz kalabiliriz dogrudur kabul ederiz ancak bunu siyasi bir hesaplaşmaya dökmek bizleri çok yıpratmak ta ve üzmektedir.. Bizler Rabbim e dua ediyoruz yağışların devam etmesini istiyorum. . Çünkü kar berekettir..”

BEYŞEHİR HABER’İN MESAJI

Beyşehir’in coğrafyası ciddi anlamda genişledi. Beyşehir Haber, Beyşehir sınırlarıyla ilgili çalışmalara başladı. Ancak bu çalışmadan önce Belediye Başkanı Murat Özaltun’un anlattığı çalışmaların hangi coğrafya, yol ve yağış şartları altında  yürütülmeye çalışıldığını incelemeniz  için aşağıda 67 mahalleyi kapsayan haritayı okurlarımıza sunuyoruz.

Etiketler: