- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,09 / Satış: 27,19
€ EURO → Alış: 28,83 / Satış: 28,94

Başkan Özaltun’dan Anlamlı Ziyaret

Başkan Özaltun’dan Anlamlı Ziyaret
  • 25.03.2015

Belediye Başkanı Murat Özaltun Evde Bakım Hizmetinin sunulduğu Şahin çiftini ziyaret etti.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, beraberinde bazı Belediye Meclis Üyeleri ve Ak Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte yaşlılar haftası nedeni ile yaşlı bir çifti evinde ziyaret etti.

Beyşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Evde Bakım Hizmetinin sunulduğu Şahin çiftini ziyaret eden Başkan Özaltun, “Her zaman sizlerin yanındayız. Artık Beyşehir’imizde hiç kimse yalnız değil. Zaman zaman buna benzer ev ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bu ziyaretlerimizde amcalarımız ve teyzelerimizle sohbet ederek onların hayır dualarını almaya çalışıyoruz. Bu ziyaretler bizim için çok önemli” dedi.

Beyşehir Belediyesi olarak geçtiğimiz yıl faaliyete geçirdikleri Evde Bakım Hizmetleri ile birçok yaşlı aileye hizmet verdiklerini de anımsatan Başkan Özaltun; “Görevli personelimiz rutin olarak ailelerimizi ziyaret ediyor ve onların kişisel ve ev bakımlarını yapıyorlar. Bizde bu ailelerimizle hem tanışıp dertleşmek, hem onlarla sohbet etmek için bu tür ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Yaşlılar haftası olması nedeni ile de bugün 84 yaşındaki Mehmet Amca ve 82 yaşında ki Havva Teyzemizi ziyaret ettik. Ziyaretimize bazı meclis üyelerimiz ve Ak Parti Yönetim Kurulu Üyelerimiz de bizlere eşlik etti” diye konuştu.

Havaların daha da ısınması ile birlikte Beyşehir merkez ve mahallelerde yaşayan yaşlıları bir araya getirerek farklı organizasyonlarda yapmak istediklerini belirten Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun; “Biz bu amca ve teyzelerimizi örneğin bir yat gezisi yaptırabiliriz. Daha farklı organizasyonlarda yaparak bu hemşerilerimizle daha çok zaman geçirmek istiyoruz” dedi.

Etiketler: