- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,19 / Satış: 27,30
€ EURO → Alış: 28,80 / Satış: 28,91

Belediye Olağanüstü Çalıştı

Belediye Olağanüstü Çalıştı
  • 08.01.2015

24 saat çalışma yürüten Beyşehir Belediyesi ilçe merkezi ile taşra mahallelerde tüm yolları açtı.

Kar yağışı ile birlikte harekete geçen ve vatandaşın mağdur olmaması için 24 saat esasına göre çalışma yürüten Beyşehir Belediyesi ilçe merkezi ile taşra mahallelerde tüm yolları açtı. Karla mücadele çalışmalarında kaç araç ve personelle mücadele yapıldığını Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun açıkladı.

8 grayder, 1 unimok, 7 lastikli kepçe ve 17 aparatlı kamyon ile yol açma tuzlama çalışmaları yürütüldüğünü söyleyen Başkan Özaltun, bu çalışmalarda ise 200 personelin görev aldığını ifade etti.

Başkan Özaltun sosyal medyadaki hesabı üzerinden yaptığı değerlendirmede şu görüşlere yer verdi ; “Beyşehir artık 67 mahalle bunu hatırlatmak istiyorum.. Bu kadar rahmetin bol olduğu bugünde bizler biraz sabır istiyoruz. Bizler Fasılları da düşünmek zorundayız, Gökçekuyuyu’da, Ecirleride, Huğluyu’da, Gölyakayı’da… Eleştirinin de dozu vardır ama bunu siyasi hesaplaşmaya dökmek Beyşehirimizi bir yere götürmez.. Şuan saatlerdir 200 e yakın personel seferber oldu. . Bu insanların sizin duasına desteğinize ihtiyacımız var.. Lütfen bu durumun Allah’tan geldiğini unutmayalım.. Biraz Saygı ve Sabır istiyorum siz değerli hemşehrilerimiz den. .”

 

Etiketler: