- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,09 / Satış: 27,19
€ EURO → Alış: 28,83 / Satış: 28,94

Beyazpark Artık Vatandaşın

Beyazpark Artık Vatandaşın
  • 06.05.2015

Beyşehir’de yıllardır yapılamayanı Murat Özaltun yaptı ve Beyazpark’ı vatandaşların hizmetine sundu.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yıllardır alkollü olması nedeni ile Beyşehir’in en güzel noktasından mahrum kalan vatandaşların hayır duasını alıyor. Alkollü olması nedeni ile bir çok aile bu eşsiz mekânın kapısının önünden geçemezken, şimdi vatandaşın uğrak yeri oldu.

Geçtiğimiz günlerde Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in de katılımı ile gerçekleşen resmi açılışla artık kapılarını tamamen vatandaşlara açan eski adı ile Beyazpark, şimdiki adı ile Taşköprü Aile Çay Bahçesi yapılan düzenleme ve restore çalışmaları ile bambaşka bir görünüme kavuştu.

KİMSE CESARET EDEMEMİŞTİ

Beyşehir kamuoyunda yıllardır alkollü olan mekânın kapatılacağı söylentileri dilden dile dolaşırken bu hiç bir dönemde gerçekleştirilemedi. Ancak Murat Özaltun’un göreve gelmesi ile birlikte yeniden ihaleye çıkarılmayan Taş Köprü Aile Çay Bahçesi vatandaşa açılmış oldu.

TAŞ KÖPRÜ MANZARALI ÇAY

Taşköprü Aile Çay Bahçesi, Beyşehir Belediyesi bünyesinde ki mimar ve mühendislerce planlanarak her noktasından taş köprü manzarası eşliğinde oturma imkânı sağladı. Artık Beyşehir Belediyesi’nin kendi personelleri tarafından çalıştırılan bahçe kaliteli hizmeti ile de adından söz ettiriyor.

HEM UCUZ HEM 1. SINIF

Beyşehir’de ki birçok yere göre hem çay hem de diğer yiyecek ve içecekleri ekonomik olan Taşköprü Aile Çay Bahçesinde kullanılan malzemelerde de vatandaşın sağlığı birinci planda tutuluyor.

VATANDAŞ MEMNUN

Beyşehirli vatandaşlar da yapılan çalışmadan son derece memnun. Beyşehir’in en çok tercih edilen çay bahçesi konumuna gelen Taş Köprü Aile Çay Bahçesi konusunda Başkan Özaltun’a teşekkür eden vatandaşlar, “Eskiden değil içeriye girmek kapısından geçemiyorduk. Adeta demir surlarla çevrili, mutaassıp insanların hiç görmediği bu yeri bizlerin hizmetine sunduğu için çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Etiketler: