- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,19 / Satış: 27,30
€ EURO → Alış: 28,80 / Satış: 28,91

Beyşehir Belediyesi Şirket Kuruyor

Beyşehir Belediyesi Şirket Kuruyor
  • 30.10.2014

Beyşehir’in yeni ve genç Belediye Başkanı Murat Özaltun yapılamaz denenleri bir bir gerçekleştiriyor.

Cesareti ve kararlı çalışmaları ile göz dolduran Başkan Özaltun, son olarak Beyşehir Belediyesi’ni şaha kaldıracak müthiş bir çalışmayı daha gerçekleştiriyor. Beyşehir Belediyesi birçok belediyede yıllar önce kurulan ancak Beyşehir’de bir türlü kurulması başarılamayan şirketleşmeyi nihayet Murat Özaltun döneminde gerçekleştiriyor.

Belediye tarafından kurulacak olan şirket bugüne kadar İller Bankası ve kira geliri dışında her hangi bir geliri olmayan ve yıllardır borçları ile gündeme gelen Beyşehir Belediyesi’ne ciddi anlamda ekonomik girdi sağlarken, Belediyeye de rahat nefes aldıracak. Kurulacak olan şirketle Beyşehir Belediyesi işletmeler açabilecek. Henüz çok yeni olan bu gelişmede artık sona gelindiği ve Belediyenin şirket kurma konusunda tüm prosedürleri tamamladığı öğrenildi.

ÖZEL SEKTÖRDE Kİ BİRİKİMLERİNİ KAMUYA YANSITMAYA BAŞLADI

Belediye Başkan adaylığı sürecinde de sık sık özel sektörde ki yöneticilik deneyimlerini Beyşehir Belediye Başkanı olarak Beyşehir için değerlendireceğim şeklinde söylemleri bulunan Başkan Murat Özaltun’un şirketleşme konusunda ki gayretlerinin sonuç vermiş olması Belediyenin gelir kaynaklarının artmasında çok önemli bir katkı yapması bekleniyor.

BAŞKAN İLK BEYŞEHİR HABERE AÇIKLADI

Beyşehir Haber’in sorularını yanıtlayan Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun bu müjdeyi ilk kez bizimle paylaştı. Şirket kurma konusunda aylardır çaba sarf ettiklerini söyleyen Başkan Özaltun; “Şirket kurma konusunda sona geldik.” dedi.

Etiketler: /