- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Beyşehir Belediyespor U19’larda Şampiyon Oldu

Beyşehir Belediyespor U19’larda Şampiyon Oldu
  • 26.01.2015

Beyşehir Belediyespor Amatör Küme 2014-2015 Futbol Sezonu U19 Ligi B grubu şampiyonu oldu.

Sezona sahasında Seydişehir Gücü Belediyespor mağlubiyetiyle başlayan Beyşehir Belediyespor U19 Futbol Takımı, geride kalan tüm maçlarını kazanarak şampiyon oldu. Şampiyon takım oynadığı maçlarda rakip filelere 20 gol atıp, kalesinde 7 gol görerek Konya Süper Amatör U19 Ligi’ne yükseldi.

Beyşehir Belediyespor U19 Futbol Takımı’nı kutlayan Belediye Başkanı Murat Özaltun, “Gençlerimize bizlere şampiyonluk sevincini yaşattıkları için tek tek kutluyorum. Sezon boyunca disiplinli ve azimli çalışmalarının ödülünü şampiyon olarak aldılar. İleride bu gençlerimizi A takımda futbol oynarken görmek istiyoruz. Şampiyonlukta emeği bulunan başta antrenörümüz olmak üzere, futbolcularımıza ve emeği geçenlere teşekkür ederim.” dedi.

Şampiyon takımın teknik sorumlusu Adem Yağcıoğlu ise yaptığı açıklamada, “Öncelikle Beyşehir’e bu şampiyonluğu yaşatan futbolcularımı tebrik ediyorum. Şampiyon olan takımımızdaki futbolcularımızın hepsi gerek futbol anlamında gerekse karakter anlamında birbirinden değerli gençlerdir. Şampiyonluktaki başarının sırrı ise futbolcularımın iki yıldır birlikte futbol oynuyor olmalarıdır. Bu gençler gelecekte A takımın iskeletini oluşturacak futbolculardır. Birlikte güzel bir sezon geçirdiğimiz futbolcularıma bizlere şampiyonluk coşkusunu yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Ayrıca şampiyonlukta emeği geçen ve bizlere desteklerini esirgemeyen başta Beyşehir Belediye Başkanımız Murat Özaltun’a, yönetim kurulumuza ve bizleri hiç yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler: /