- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,43 / Satış: 27,54
€ EURO → Alış: 28,75 / Satış: 28,86

“Emeğinizin Karşılığını Mutlaka Alacaksınız”

“Emeğinizin Karşılığını Mutlaka Alacaksınız”
  • 17.01.2015

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Fen İşleri Müdürlüğü personeli ile öğle yemeği yedi.

Son 20 yılın en fazla kar yağışının yaşandığı Beyşehir’de mesai mefhumu gözetmeksizin gece-gündüz çalışan personel ile birlikte öğle yemeği yiyen Belediye Başkanı Murat Özaltun, “Aralıksız yağan kar yağışında Belediyemizi mahcup etmediniz. Gece gündüz çalışan arkadaşlarımız oldu. Vatandaşların mağdur olmamaları için 24 saat uyumadan çalışan personelimi biliyorum. Azami gayret göstermek suretiyle vermiş olduğunuz bu emeklerin karşılığını muhakkak alacaksınız. Gerek özlük haklarda gerekse diğer koşullarda kesinlikle arkanızda olacağım. Size bu konuda söz veriyorum. Hepinizden Allah razı olsun.”  dedi.

Meclis üyeleri, KOSKİ Bölge Müdürü Ali Özdemir, Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Bölge Müdürü Memiş Kunt, Beyşehir Belediyesi Birim Amirleri ve belediye personelinin yer aldığı organizasyonda Başkan Murat Özaltun personeline tantuni ikram etti.

NELER OLMUŞTU?

5-6 Ocak’ta Konya’nın hemen hemen tüm ilçelerinde olduğu gibi Beyşehir’de de yoğun kar yağışı başlamıştı. Yağan kar yağışının ardından seferberlik ilan Beyşehir Belediyesi ekipleri 7/24 saat çalışarak önce ana arterleri daha sonra ara arterleri açmaya başlamıştı. 48 saattir aralıksız yağan kar yağışı karşısında üstün gayret ve çaba sarf eden Belediye ekipleri, ilçeye bağlı tüm taşra ve merkez mahallelerde ana yolları açmayı başarmış ve ara yollara başlayarak buraları da bitirmişti. Kar temizleme çalışmaları kapsamında yüzlerce kamyon kar Beyşehir Gölü’ne nakledilmişti. Kar yağışıyla birlikte yapılan her çalışmayı titizlikle takip eden Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ve yardımcıları Halim Gümüşel ile Kamil Kahraman Göksu ekiplerin başında görev almıştı.

Kar yağışının ardından okullar artarda 4 gün tatil edilmişti ve eğitim öğretim camiası haftayı “kar tatili” ile kapatmıştı.

Etiketler: / / / /