- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,09 / Satış: 27,19
€ EURO → Alış: 28,83 / Satış: 28,94

Gülay Samancı’dan 25. Dönem Açıklaması

Gülay Samancı’dan 25. Dönem Açıklaması
  • 12.04.2015

Akparti Milletvekili hemşerimiz Gülay Samancı, yeni 25. dönem için bir açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bunun bir veda değil bayrak yarışı olduğunu ve her zaman üzerine düşenleri yapmaya devam edeceğini söyledi.

İşte Gülay Samancı’nın açıklaması

“Konya gibi misyonu ve vizyonu geniş kadim bir Anadolu şehrinden 2011 seçimlerinde Milletvekili seçilerek şehrime bölgeme ve ülkeme hizmet etme fırsatı buldum. Bu süre zarfında elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Bu bir veda değil bayrak yarışıdır. Biz bayrağı bizden sonrakilere teslim ederek bulunduğumuz her konum ve noktada yine milletimiz için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz.

Ak Parti Hükümetleri ülkemiz için birçok reform gerçekleştirmiş ve tarihi fırsatlar sunmuştur. Yeni anayasa ve çözüm sürecinin tamamlanması için 7 Haziran 2015 seçimleri önemli bir dönüm noktasıdır. Bu seçimi de yine alnımızın Akıyla, yeni AK kadrolarımızla ve milletimizin teveccühüyle alacağımıza inanıyorum.

Bu kutlu yolda yürürken dua ve desteklerini esirgemeyen tüm hemşerilerimize ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Yeni gelecek arkadaşlarıma başarılar diliyorum.”

Etiketler: