- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,19 / Satış: 27,30
€ EURO → Alış: 28,80 / Satış: 28,91

Jandarma Komutanı Binbaşı Özdemir, Ankara’ya Atandı

Jandarma Komutanı Binbaşı Özdemir, Ankara’ya Atandı
  • 25.06.2015

Adından sıkça söz ettiren İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Özdemir, Ankara’ya atandı.

Beyşehir İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Özdemir, Jandarma Genel Komutanlığının 2015 yılı genel atamalarında, Jandarma Genel Komutanlığı karargâhına atandı.

Beyşehir’de yaklaşık 5 yıldır Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı olarak görev yapan Jandarma Binbaşı Özdemir, Jandarmanın bölgede gerçekleştirdiği çok sayıda başarılı operasyona da imza attı. Beyşehir’de Jandarma teşkilatının halkın içerisinde başarılı çalışmaları,  vatandaşlarla ve çevresi ile kurduğu yakın diyalogla Beyşehir halkı tarafından da kısa sürede çok sevilip takdir edilen bir isim haline gelerek birçok sorunun çözülmesi noktasında olumlu katkıları oldu.  Binbaşı Özdemir’in Beyşehir’e Ağustos ayının ilk haftası içerisinde veda etmesi bekleniyor.

Beyşehir İlçe Jandarma Komutanlığı’na ise Diyarbakır’da görev yapan Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Yalçın Urlu’nun atandığı öğrenildi.

JANDARMA PERSONELİ VEDA YEMEĞİNDE BULUŞTU

Atamaları çıkarak, Beyşehir’den ayrılacak Jandarma personeli veda yemeğinde bir araya geldi.

Jandarma Genel Komutanlığı’nın 2015 yılı genel atamaları belli oldu. Beyşehir İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görevli iken başka illere tayin olan jandarma personeli, bir restoranda verilen veda yemeğinde bir araya geldi.

Yemeğin ardından atama gören personele ilçeye ve jandarma teşkilatına verdiği hizmetlerden dolayı Beyşehir’in güzelliklerini resmeden birer tabak ile takdirname verildi.

Beyşehir İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görevli iken atama gören ve emekli olan personel ile tayin olduğu iller şöyle:

Subaylar: İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Özdemir (Jandarma Genel Komutanlığı karargahı Ankara), Mustafa Köroğlu (Mardin).

Astsubaylar: Sezai Dallı (Ankara), Oğuz Çalışkan (Van).

Uzman Jandarmalar: Ali Özyılmaz (emekli), Veyis Atay ve Aydın Önal (Mardin),  Onur Koç (Şırnak), Salih Ünsal (Ardahan), Mustafa Eğrici ve Çetin Umur (Elazığ)

Etiketler: /