- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,16 / Satış: 27,26
€ EURO → Alış: 28,88 / Satış: 29,00

Kendi Kamelyalarını Kendileri Üretiyorlar

Kendi Kamelyalarını Kendileri Üretiyorlar
  • 17.11.2014

Kendi tesisinde kamelya üreten Beyşehir Belediyesi fabrika gibi çalışıyor.

Beyşehir Belediyesi kendi tesislerinde kamelya üreterek hem tasarruf sağlıyor, hem de 67 mahalledeki parkları kamelyalarla donatıyor.

Beyşehir Belediyesi Makine İkmal Parkı içerisinde yer alan marangoz ve demir doğrama atölyelerinde Belediyenin kendi personeli tarafından üretilen kamelyalar merkez ve taşra mahallelere sevk edilerek vatandaşların kullanımına sunuluyor.

Günde iki kamelya üretiminin gerçekleştiği tesislerde Beyşehir Belediyesi kendisi üretim yaparak önemli ölçüde de ekonomik kazanç sağlıyor.

TASARRUF SAĞLIYORUZ

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun Belediyenin kendi kaynaklarını en iyi şekilde kullanarak tasarruf sağladıklarını belirterek; “Göreve geldiğimiz günden itibaren dışarıdan kamelya alımını durdurduk. Bu kamelyaları üretebilecek bilgi ve deneyime sahip personellerimiz var. Şuan için günde iki kamelya üretiyoruz. Belirli aralıklarla bu kamelyaları mahallelerimizde bulunan parklara, cami avlularına göndererek hemşerilerimizin hizmetine sunuyoruz.” dedi.

VATANDAŞ MEMNUN

Kamelya ihtiyaçlarının Beyşehir Belediyesi tarafından karşılanmasından büyük memnuniyet duyan vatandaşlar, yine Beyşehir Belediyesi tarafından üretilen ormancı masalarını da kamelya içerisinde kullanıyorlar ve hizmetlerinden dolayı Başkan Murat Özaltun’a teşekkür ve dua ediyorlar.

Etiketler: