- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Kız Voleybol Takımı İkinciliğe Ulaştı

Kız Voleybol Takımı İkinciliğe Ulaştı
  • 16.01.2015

Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı ilçemizi başarı ile temsil ederek il ikincisi oldu.

Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı 200’den fazla takımın katılımıyla Konya ilinde gerçeklesen voleybol maçlarında ilçemizi ve bölgemizi başarı ile temsil ederek il ikincisi oldu.

Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı (Anadolu Öğretmen Lisesi) Konya’da düzenlenen genç kızlar voleybol maçları sonrasında 200 takımı geride bırakarak ikincilik kupasını kaldırdı.

Beyşehir’de “genç kızlar” kategorisinde bu başarının bir ilk olduğunu dile getiren Beden Eğitimi Öğretmeni Nazif Parlak, 2 takımın gitmesi durumunda ilimizi bölge maçlarında tanıtım videosu temsil edeceklerini belirterek, “Bu süreçte bize her zaman destek veren başta okul müdürümüz İrfan Karabacak olmak üzere öğrenci velilerine ve öğretmenlerimize teşekkür ederim” dedi.

Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi’nin akademik tanıtım filmi çekimi başarısının yanında, diğer alanlarda da başarılı bir okul olduğunu dile getiren Okul Müdürü İrfan Karabacak, zihinsel ve fiziksel olarak sağlıklı bireyler yetiştirmenin en az ders başarısı kadar önemli olduğunu belirtti. Okulun tanıtım filmi her alanda başarılı olması için her zaman ellerinden geleni yapacaklarını dile getiren İrfan Karabacak “Bu başarıda emeği geçen Beden Eğitimi Öğretmenimiz ve tüm sporcu öğrencilerime teşekkür ederim.” dedi.

Başarıya ulaşan takım kadrosu: Havva Öngül,  Hatice Kübra Akın,  Rabia Sürücü,  Beyza Özbaş,  Fatmanur Şahin,  Ayşe Uğur,  Hatice Özbaş,  Elif Aslıhan Topcu,  Betül Zeybek,  Zeynep Akbıyık

Antrenör: Beden Eğitimi Öğretmeni Nazif Parlak

Etiketler: / / / / / / / / / / /