- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,09 / Satış: 27,19
€ EURO → Alış: 28,83 / Satış: 28,94

MHP’de Mustafa Taşkın İle Yola Devam

MHP’de Mustafa Taşkın İle Yola Devam
  • 04.01.2015

Milliyetçi Hareket Partisi Beyşehir ilçe kongresi yoğun katılımla gerçekleşti.

Göl Düğün Salonu’nda gerçekleşen Olağan Genel Kurula, Konya Milletvekili Faruk Bal, Merkez Valisi Muammer Muşmal,  MHP Konya İl Başkanı Murat Çiçek, MHP İlçe Başkanı Mustafa Taşkın ve partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrede, ilk konuşmayı Beyşehir İlçe başkanı Mustafa Taşkın yaptı. Taşkın, başarılı olacakları konusunda söz vererek bu konuda son derece inançlı olduklarını söyledi.

MHP Konya İl Başkanı Av. Murat Çiçek ise, 2015 seçimlerinin önemine dikkat çeken konuşmasında, seçimlerde başarılı olabilmek için çok büyük bir inançla çalışılması gerektiğini söyledi.

MHP Beyşehir Belediye Başkan Adayı Süleyman Şenol’da yaptığı konuşmada; kongrenin Eşrefoğlu’na yakışır bir olgunlukta yapıldığı için teşekkür etti.

Partisinin projelerinin çalındığını iddia eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Faruk Bal, Ak Parti bir çiviyi dahi duvara çakmamakla suçladı ve “Ama oylarımızı almış götürmüştür. Bu alıp götürme işine karşı çıkabilecek tek dirençli parti MHP’dir.” dedi.

Konuşmaların ardından ilçe başkanlığı seçimi için oy kullanma işlemine geçildi. Seçimlere tek liste yarışırken mevcut başkan Mustafa Taşkın ve listesi delegeler tarafından yeniden seçildi.

Öte yandan yerel basında ve sosyal medyada İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklayan Sadık Ünaldı’nın Mustafa Taşkın’ın listesinde ilk sırada olması dikkatlerden kaçmadı.

KONGREDEN FOTOĞRAFLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

İşte MHP İlçe Teşkilatı

1 Mustafa Taşkın (Başkan)
2 Sadık Ünaldı
3 Murat Atcı
4 Abdullah Arıcıgil
5 Ramazan Onur
6 Ahmet Tunç
7 Ahmet Beyoğlu
8 Ahmet Güdüş
9 Abdullah Şanal
10 Şakir Özel
11 Fehmi Tekin
12 Hasan Kaymakcı
13 Saniye Göker
14 Nilüfer Erçoban
15 Ziya Güler
16 Abdurrahman Sönmez
17 Muhlis Bülbül
18 Sezer Telli
19 İsmail Siper

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / /