- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,19 / Satış: 27,30
€ EURO → Alış: 28,80 / Satış: 28,91

Özaltun ve Demirel Bakan Fikri Işık İle Görüştü

Özaltun ve Demirel Bakan Fikri Işık İle Görüştü
  • 29.11.2014

Belediye Başkanı Özaltun ve BEYSİAD Başkanı Demirel Bakan Fikri Işık ile görüştü.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ve Beyşehirli Sanayici ve İşadamları Derneği (BEYSİAD) Başkanı Nevzat Demirel Konya Sanayi Odası’nın (KSO) 40. kuruluş yıldönümü kutlamaları için Konya’da bulunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ı ziyaret etti.

Akparti Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı’nın da yer aldığı görüşmede Bakan Işık’a Beyşehir’in silah sanayisi ve üretimi hakkında bilgilerle, görüş ve önerileni aktardıklarını ifade eden Belediye Başkan Murat Özaltun ve BEYSİAD Başkanı Nevzat Demirel “Bakanımıza ilçemizin sanayisi ve silah üretimi ile ilgili istatistiksel bilgiler verdik. Şehrimizin silah üretimindeki pazar payı ve sağlamış olduğu istihdama katkısı değerli Bakanımızın çok ilgisini çekti. En kısa sürede Bakanımızı bir heyetle ziyaret edeceğiz. Nasip olursa ilerleyen günlerde de kendisini şehrimizde ağırlayacağız.” dedi.

Belediye Başkanı Murat Özaltun ve BEYSİAD Başkanı Nevzat Demirel, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’a günün anısına yerli üretim otomatik av tüfeği hediye etti.

Etiketler: / / /