- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,19 / Satış: 27,30
€ EURO → Alış: 28,80 / Satış: 28,91

Özaltun’dan Japon İşadamları Taktiği

Özaltun’dan Japon İşadamları Taktiği
  • 03.11.2014

Beyşehir için düşünülen muhteşem projeler “Proje Ekibi” ile ortaya çıkıyor.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun,  göreve gelmesinin üzerinden geçen 6.5 aylık zaman zarfında belediye bünyesinde Mühendis ve Mimarlarlardan oluşan proje ekibi oluşturdu.

Oluşturulan proje ekibi Beyşehir Belediyesi için uygulanabilir nitelikte projeler hazırlarken, aynı zamanda destekleme alınabilecek projeler ile ilgili de çalışmalar yürütüyorlar.

Bugüne kadar dışarıdan hizmet satın alarak proje üretmeye ve çözmeye çalışan Beyşehir Belediyesi’nde Başkan Özaltun ile bu dönem kapanırken, yerine tıpkı Japon İşadamları gibi bir proje ekibi oluşturuldu. Başkanlığını kendisinin yürüttüğü Özaltun, kurduğu proje ekibine destek alınabilecek çalışmalar ile ilgili teknik araştırmalar ve fizibilite çalışmaları yapmaları talimatını verdi. Aynı zamanda Beyşehir’de hayata geçirmeyi planladığı projelerin çalışmaları da yine bu mühendis ve mimarlardan oluşan ekibin koordinasyonunda Belediye çalışanları tarafından yapılıyor.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun göreve gelmeden önce 1 inşaat Mühendisi bulunan Beyşehir Belediyesi’nde bugün 2 Makine Mühendisi, 1 Harita Mühendisi ile 1’de Peyzaj Mimar görev yapmaya başladı. Bu ekip Beyşehir Belediyesi’nde ki diğer teknik personellerle birlikte işbirliği yaparak proje hazırlamaya devam ediyor.

JAPON İŞ ADAMLARININ TAKTİĞİ NEDİR?

Bilindiği üzere Japonlar düşünce temelli teknik çalışmalara büyük önem verirler. Örneğin Japonya’da bir fabrikanın tepesinde çalışmalara kuş bakışı hâkim bir personel görebilirsiniz. Bu personelin görevi sadece düşünmek ve yeni projeler üretmektedir.

Etiketler: