- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,09 / Satış: 27,19
€ EURO → Alış: 28,83 / Satış: 28,94

Şenol ve Ekibi “Umut” Oldu

Şenol ve Ekibi “Umut” Oldu
  • 17.12.2014

Akparti’nin yeni ilçe başkanı Mustafa Şenol ve ekibine Beyşehir’de güven tam.

Siyasi tecrübesi, tuttuğunu koparan yapısı ve birleştirici bir rol üstlenmesi ile bilinen Şenol’un önümüzde ki süreçte Beyşehir’in çözüm bekleyen meselelerine neşter vurmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Beyşehir’de ilçe başkanlığı yaptığı dönemde birçok konunun yakın takipçisi olan ve deyim yerindeyse yaptıkları, yapacaklarının teminatı olarak görülen Mustafa Şenol ve ekibinin bu dönemde de önemli işlere imza atması bekleniyor.

Göreve gelir gelmez Ankara’da milletvekili hemşehrilerimiz ile bir araya gelen Şenol Beyşehir’in merakla beklediği konuları bir bir masaya yatırarak çözüm üretmek için çalışmalara başladı.

Beyşehirli milletvekilleri Gülay Samancı ve Mustafa Akış, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ve Beyşehir’de ki parti tabanının güvendiği isim olan Şenol ve ekibinin hazırladıkları dosyalarla sorunlara neşter vurmak için çalışmalara başladığı öğrenildi.

İLK HEDEF DOĞALGAZ

Beyşehir kamuoyunun sabırsızlıkla beklediği doğalgaz konusunda vekiller ile birlikte Ankara’da bir dizi temaslarda bulunan teşkilat belirli bir yol kat etti. Milletvekillerinin de takip ettiği bu çalışmada önümüzde ki günlerde müjdeli açıklamalar gelebilir.

Etiketler: / / /