- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Seydişehir Basınından Duble Yola Sitem

Seydişehir Basınından Duble Yola Sitem
  • 24.05.2017

Örnek gösterilen Konya-Seydişehir duble yolundaki bakım çalışmaları, Seydişehirlileri sinirlendirdi.

Vatandaşların sitemini “Çalışmalar Bitmek Bilmiyor” manşetiyle gündeme taşıyan Seydişehir’in Sesi Gazetesi, “Yapımına yıllar önce başlanan Seydişehir Konya Karayolu’nda çalışmaların halen bitmemesine tepki gösteren vatandaşlar, yolun adeta yap boz tahtasına dönüştüğünü kaydetti.” şeklinde ara başlıkla yetkililere gönderme yaptı.

BEYŞEHİRLİLER, BEYŞEHİR YOLUNDAN SEYDİŞEHİRLİLER İSE SEYDİŞEHİR YOLUNDAN ŞİKÂYETÇİ

Yıllarca Beyşehirli hemşerilerimiz tarafından örnek gösterilen Seydişehir-Konya duble yolunun bitmesinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen bakım çalışmalarının sürekli devam etmesi, gözleri Beyşehir-Konya duble yoluna çevirdi. Yetkililer tarafından “2017 sonuna kadar bitecek” sözü verilen Beyşehir-Konya duble yolunda da aynı çalışmaların sürekli devam edeceği konuşulmaya başlandı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLMUŞTU

Duble yollara sürekli bakım yapılması gerektiği vatandaşlar tarafından konuşulurken, Beyşehir-Konya duble yolunun da aynı şekilde sürekli bakım yapılarak tek yönlü olabileceği sosyal medyada uzun süre konuşulmuştu.

“ALMANLAR DEMİŞKİ…”

Duble yol ve asfalt yamalama tekrar gündeme gelmişken Beyşehir Haber olarak meşhur bir sözü hatırlatmak istiyoruz. “Almanlar demiş ki; Türkler bizden asfalt yapmayı öğrendi, biz de onlardan yama yapmayı!…”

İŞTE SEYDİŞEHİR’İN SESİ GAZETESİNİN MANŞETİ

aydın escort bayan

Etiketler: /