- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Spora Destek Devam Ediyor

Spora Destek Devam Ediyor
  • 26.01.2015

Beyşehir Belediyesi’nin spora ve sporcuya verdiği destek her geçen gün artarak devam ediyor.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir Belediye Spor Tekvando Kulübü sporcularını ziyaret ederek antrenmanlarda kullanmak üzere 3 adet insan figürlü boks stanttı hediye etti.

Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel ile birlikte tekvandocuları ziyaret eden Başkan Özaltun bir süre sporcuların antrenmanlarını izledi; sonrasında tekvandocularla sohbet eden Özaltun, Beyşehir’in sporcularına yakışır başarılar beklediğini söyledi.

Spora ve sporcuya verdiği önemi, sporun tüm branşlarına verdiği destekle ortaya koyan Belediye Başkanı Özaltun, “Sağlıklı bir yaşam ve toplum için çocuk ve gençlerimizin sokaklardan kurtarılarak, spora yönlendirilmeleri, spor yapmaları gerekliliğinin hepimiz farkında olmalıyız. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza ve gençlerimize spor yapma ve sportif etkinliklere katılımları konusunda her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Ülkemizde ve dünyanın farklı ülkelerinde başarılarıyla Beyşehir’i en iyi şekilde temsil eden, göğsümüzü kabartan sporcularımıza teşekkür ediyor, bu başarıların minik sporcularımıza da örnek olmasını ve başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

Başkan Özaltun’un ziyaretiyle çok mutlu olduklarını dile getiren sporcular, antrenmanlarında kullanmak üzere hediye edilen 3 adet insan figürlü boks stanttı içinde teşekkür ettiler.

Etiketler: /