- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: 27,09 / Satış: 27,19
€ EURO → Alış: 28,83 / Satış: 28,94

Taşların Sırrı 15 Yıl Sonra Gün Yüzüne Çıktı

Taşların Sırrı 15 Yıl Sonra Gün Yüzüne Çıktı
  • 06.07.2015

Kültürpark’ta karşılıklı duran taşların sırrını dönemin Belediye Başkan Yardımcısı Kırcan açıkladı.

Beyşehir’in en gözde ve vatandaşların en uğrak parklarından birisi olan Kültürkpark’ta karşılıklı duran dev taşların sırrı 15 yıl sonra gün yüzüne çıktı.

Dönemin Beyşehir Belediye başkanı olan Adil Bayındır tarafından Kültürpark’a yerleştirilen taşlar hakkında ilginç bilgiyi, aynı dönemde Adil Bayındır’ın sağ kolu olarak bilinen belediye başkan yardımcısı Hakkı Kırcan sosyal medya hesabından paylaştı.

“BEYŞEHİR’İN DEDİKODUSU MEŞHUR”

Beyşehir’de çok fazla dedikodu yapıldığına vurgu yapan Hakkı Kırcan, dönemin belediye başkanı Adil Bayındır’ın karşılıklı oturur şeklinde duran taşları bilerek ve isteyerek park içerisine koydurttuğunu ve bu taşlara da “dedikodu taşı” ismini verdiğini söyledi.

İŞTE HAKKI KIRCAN’IN O MESAJI

“Şimdi diyeceksiniz ki buda neyin nesi.anlatayım Bu taşı kültürparka adil başkan dikti adı ise DEDİKODU TAŞI Beyşehirin çoğu dedikoducudur bu taşlar gibi karşılıklı otursunlar dedikodu yapsınlar biz işimize bakalım diye bu taşa dedikodu taşı dedi 15 yıldır bu taşlar karşılıklı dedikodu yaparlar ama insanların çoğu dikkat falan etmezler.”

Etiketler: /