- Sıradışı ve Güncel Beyşehir Haber & Aktüel Sitesi
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Vekillerimize Büyük İftira

Vekillerimize Büyük İftira
  • 27.10.2014

Beyşehirli Milletvekilleri Samancı ve Akış’a yönelik iftiralar devam ediyor. 
Beyşehir kamuoyunda adeta iftira üretme makinesi gibi çalışan bazı art niyetli gruplarca, Akparti’nin Beyşehirli Milletvekilleri Gülay Samancı ve Mustafa Akış’a yönelik iftiralar devam ediyor. Beyşehir’in sorunları ile ilgilenmediklerini söyleyerek Vekillerin yaptıkları başarılı çalışmaları kamuoyu tarafından görmezden gelinmesini isteyen bu kötü niyetlilerin son iftirası ise Samancı ve Akış’ın birbirleri ile küs oldukları ve konuşmadıkları yönünde.

Oysa Beyşehir’i ilgilendiren her meselede birlikte çalışıp projeler üreten genç vekillerimizin aralarında küslük olduğu yönünde çıkarılan dedikodularla çalışma azimlerini kırarak Beyşehir ve bölgenin daha fazla hizmet alması engellenmeye çalışılıyor.

VEKİLLER İTİBARSIZLAŞTIRILMAK İSTENİYOR

Uzun yıllar Milletvekilimiz olmadığı için hayıflandığımız bölgemizde şimdi iki milletvekilimizin olmasının haklı gururunu yaşarken kendi kişisel çıkarlarını Beyşehir menfaatlerinin üzerinde görenler kamuoyunda vekilleri itibarsızlaştırmayı hedefleyen bu tür iftiralardan medet umarak Akparti içerisinde bir kaos ortamı yaşanmasını arzu ediyor.

VEKİLLER BİRLİKTE ÇALIŞIYOR

Kamuoyunu yanlış bilgilendirme platformu tarafından ortaya atılan vekillerin arasının açık olduğu iftiralarına adeta cevap niteliğinde birlikte çalışan Milletvekillerimiz Gülay Samancı ve Mustafa Akış, Beyşehir İlçe teşkilatı, Beyşehir Belediye Başkanı ile de el birliği yaparak ilçenin yıllardır çözüm bekleyen sorunlarına neşter vurmaya devam ediyorlar. Araya ekilmek istenen nifak tohumlarına itibar etmeyen vekillerimiz bu iftiralardan etkilenmeden daha büyük bir azimle Beyşehir için çalışmaya devam ediyorlar.

Etiketler: / / / / /